همزمان با هفته زمین پاک: نهمین دوره قرعه کشی سالانه همیاران بازیافت برگزار می شود

همزمان با هفته زمین پاک: نهمین دوره قرعه کشی سالانه همیاران بازیافت برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم، سید عبدالله میرابراهیمی با اشاره به برگزاری نهمین دوره قرعه کشی سالانه همیاران بازیافت اظهار داشت: سازمان مدیریت پسماند شهرداری به منظور تقدیر از مشارکت شهروندان در امر تفکیک پسماند نسبت به برگزاری قرعه کشی سالانه اقدام می نماید.
وی با بیان اینکه سازمان مدیریت پسماند در هر شرایطی قدردان مشارکت شهروندان قمی است، ادامه داد: برنامه قرعه کشی در سال های گذشته به صورت برگزاری مراسم جشن و تقدیر با حضور همیاران و شهروندان صورت می گرفت که با توجه به شرایط فعلی روز پنج شنبه چهارم اردیبهشت ماه همزمان با هفته زمین پاک و به صورت برنامه زنده از مرکز صدا و سیمای قم پخش خواهد شد.
میر ابراهیمی با اشاره به فرآیند حضور شهروندان در قرعه کشی افزود: شهروندان با تحویل پسماندهای خشک به خودروهای سیار که به صورت هفتگی به درب منازل آنان مراجعه می‌کنند و یا غرفه‌هایی که در سطح مناطق و نواحی مستقر هستند، برگه‌های امتیاز دریافت می‌کنند.
به گفته ی وی ، هر شهروند می‌تواند به ازای کسب ۱۰۰ امتیاز، کارت طلایی از غرفه‌ها دریافت کرده و شماره سریال هر کارت، کد غرفه و کد ملی خود را باید به سامانه پیامک کنند تا در قرعه‌کشی حضور داشته باشند.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم افزود: برنامه قرعه کشی به صورت نرم افزاری و با حضور نمایندگان دادستانی، حراست و بازرسی شهرداری برگزار می شود.