خدمت نیروهای جهادی برگ زرین دیوان مبارزه با کرونا است

خدمت نیروهای جهادی برگ زرین دیوان مبارزه با کرونا است

سیدمرتضی سقائیان‌نژاد در دیدار با مسئولین و نمایندگان نیروهای جهادی خواهر در امر تغسیل و کفن و دفن اموات در بهشت حضرت معصومه(س)، با اشاره به اهمیت خدمت و جهاد در حوزه‌های مختلف اظهار کرد: مردم ما نشان داده‌اند که در برهه‌ های مختلف بحران و شرایطی که هموطنان نیاز به کمک دارند همیشه پرشور و با تمام توان در میدان هستند.
وی با اذعان به اینکه در شرایط شیوع بیماری که در کشور به وجود آمده شاهد یک حرکت عمومی برای جلوگیری از شیوع کرونا هستیم خاطرنشان کرد: با وجود اینکه در کشورهای مختلف به اشکال متفاوت مردم از یکدیگر در این شرایط بحران غافل شده‌اند و به نوعی مرزهای اخلاق را کنار زده‌اند، در کشور ما در این بحران، یک‌دستی و یکپارچگی مردم بیش از پیش نمایان شده و ضمن رعایت اصول و نکات بهداشتی، مردم یاریگر و همراه و کمک‌ رسان هم هستند.
شهردار قم با اشاره به خدمت خالصانه و خستگی ناپذیر کادر پزشکی و درمانی برای درمان بیماران کرونایی تصریح کرد: نیروهای جهادی نیز در این شرایط همچون شرایط بحرانی دیگر به میدان آمده و یاریگر کادر بهداشت و درمان و دیگر بخش‌ها شده‌اند.
وی با تاکید بر اینکه نیروهای جهادی برگ زرین دیوان مبارزه با کرونا ویروس هستند گفت: حضور به موقع و کمک اثربخش نیروهای جهادی خصوصا در آرامستان‌ها برای تغسیل و تدفین بهداشتی و شرعی متوفیان کرونا باری از آلام و درد مصیبت‌دیدگان در این شرایط برداشت.
در این جلسه گزارشی از روند خدمت رسانی طلاب خواهر جهادی در سازمان بهشت معصومه(س) ارائه شد و ضمن قدردانی از خدمات نیروهای جهادی، دستورات لازم جهت ارتقای سطح کیفی خدمات از سوی شهردار قم به مسئولین مربوطه داده شد.